x

Hlavní navigace

O nás Zkouška Přihláška Pro rodiče Fotky Merch

Pro Fusion rodiče

Fusion byl založen v roce 2009 v České Republice a Litvě. Od té doby se tyto populární pěvecké sbory rozšířili do celkem 9 zemí (Česká Republika, Litva, Estonsko, Polsko, Slovensko, Slovinsko, Ukraina, Bulharsko a Rumunsko.)

PŘIJĎTE SE PODÍVAT: KAŽDÝ ČTVRTEK v 17:00

Lípa, Tř. Svornosti 2a

Co je Fusion?

Fusion je určen teenagerům ve věku 13-20 let. Základ tvoří moderní pěvecký sbor, který má zkoušky každé úterý od 17:30 do 19:30. Obvykle dvakrát ročně (říjen-prosinec a březen-květen) máme sérii workshopů, ve kterých se účastníci mohou naučit základům hry na hudební nástroje, zapojit se do tance, drama, aranžování, dirigování apod. Workshopy a nácviky kapel jsou pak 1 x týdně buď před zkouškou Fusion nebo v jiný den dle domluvy. Členský příspěvek člena Fusion činí obvykle 600 Kč na školní rok. Na členský příspěvek a akce Fusion je možné získat stipendium. Podmínky zde.

Kdo Fusion organizuje?

Vedoucí Fusion jsou křesťané (členové Bratrské jednoty baptistů v Olomouci), ale Fusion je pro všechny. Chceme, aby Fusion byl místem, kde se mohou setkávat lidé bez ohledu na to, zda jsou věřící nebo ne, aby byli schopni vyslechnout jeden druhého a přijímat se navzájem. Na zkouškách máme také krátké zamyšlení, které se může týkat víry, morálních témat nebo jiných aktuálních otázek. Je na každém, co si z toho vezme. Nikoho do ničeho nenutíme. 

Naše pravidla


• Jsme tým! To, co děláme, děláme všichni společně, proto nestojíme bokem, aktivně se zapojujeme do společného zpěvu a dalších činností.
 
• Zkouška Fusion začíná v 17 hod a končí v 19 hod. Chodíme včas a neodcházíme před koncem (případný odchod z vážných důvodů sdělíme předem vedoucím).

• Mám-li s někým nějaký problém, řeším to s tím člověkem a ne s někým jiným. Pokud se nám to nepodaří společně vyřešit, můžeme k tomu přizvat někoho z dospělých vedoucích.

• Problémy, které ve Fusion vzniknou, řešíme zásadně UVNITŘ Fusion. Nikdy je nezveřejňujeme a nekomentujeme na sociálních sítích.

• Na spoustu věcí můžeme mít různé názory. Chceme o nich diskutovat, ale ne vnucovat. Respektujeme názory druhých.

• Podmínka pro účast na vystoupení je účast na třech zkouškách před koncertem a na generálce.

(s výjimkou nemoci apod.)

• Respektujeme vedoucí a jimi pověřené osoby.

• V budově, kde se konají zkoušky Fusion a na Fusion akcích platí zákaz kouření a konzumace alkoholu.

Díky za vaši podporu...

Děkujeme všem, kdo nám jakýmkoliv způsobem pomáháte.

Někdo podporuje Fusion finančně, někdo připravuje občerstvení, někdo pomůže s dopravou věcí na naše akce...

Jsme rádi a vážíme si toho!