Pro rodiče 

Co je Fusion?

Fusion je určen teenagerům ve věku 13-20 let. Základ tvoří moderní pěvecký sbor, který má zkoušky každý čtvrtek od 17:00 do 19:00, od 3. 10. 2019 v nově zrekonstruovaném domě Lípa, Tř. Svornosti 2a, Olomouc.  Zároveň se zkouškami probíhají workshopy, ve kterých se účastníci mohou naučit základům hry na hudební nástroje nebo vyzkoušet tanec, drama, aranžování, dirigování apod. Workshopy a zkouška kapel jsou obvykle 1 x týdně před zkouškou Fusion od 16 hod, zkoušky kapel jsou pak ještě 1x měsíčně v soboty. Na první tři zkoušky se každý může přijít podívat zadarmo a potom se rozhodnout, zda chce pokračovat. Členský příspěvek na školní rok 2019/2020 činí 500 Kč, na pololetí 300 Kč.

file-26943

Co dalšího?

Na všech aktivitách (zkouška, workshopy, zkouška kapely) je přítomen dospělý vedoucí.
Na zkouškách máme také krátké zamyšlení, které se může týkat víry, morálních témat nebo jiných aktuálních otázek. Všichni mají možnost slyšet o křesťanství a posoudit, jestli je to něco, co by je mohlo zajímat. Nikoho do ničeho nenutíme.
Vedoucí Fusion jsou křesťané (členové sboru Bratrské jednoty baptistů v Olomouci), ale Fusion je pro všechny. Chceme, aby Fusion byl místem, kde se mohou setkávat lidé bez ohledu na to, zda jsou věřící nebo ne, aby byli schopni vyslechnout jeden druhého a přijímat se navzájem.

Během školního roku pořádá soubor Fusion koncerty pro veřejnost, na které se připravuje na denních nebo víkendových soustředěních (1 x ročně).

file-26905

Kontakty na vedoucí...

Mgr. Jana Coufalová 737 412 582 (hlavní vedoucí)
email: vedouci@fusionolomouc.cz

 


Díky za vaši podporu...

Děkujeme všem, kdo nám jakýmkoliv způsobem pomáháte. Někdo podporuje Fusion finančně, někdo připravuje občerstvení, někdo pomůže s dopravou věcí na naše akce... Jsme rádi a vážíme si toho!file-26686